Rande s knihomolkou


Emma Hart

Líbíš se mi po všech stránkách!

Pro Kinsley jsou knihy celý její život. Nejen, že pořád něco čte, ale spolu se dvěma kamarádkami vlastní knihkupectví v malém městě v Montaně. A zatímco její přítelkyně mají své lásky, ona si vystačí s fiktivními muži. Až do chvíle, kdy kamarád jejího bratra Josh z legrace navrhne, že jí pomůže najít přítele. A tak začíná série roztomile trapných schůzek, jejichž účastníci nemají u Kinsley šanci… žádný z nich ji totiž nepřitahuje tolik jako právě Josh.

Více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Valentýnské rande (nejen) s knihomolkou

Valentýnské rande (nejen) s knihomolkou

Tenhle týden u nás vychází knížka, na kterou jsme se moc těšili, a její vydání jsme si nemohli načasovat líp. Rande s knihomolkou je totiž perfektní čtení na Valentýna, takže už se těšíme, jak si s ním zalezeme na gauč, dáme si sklenku vína a budeme se (znovu) uculovat u vtipných scén, kterých je v téhle knížce požehnaně.

Více informací

Další tituly ze série "Průvodce knihomola"

Detailní informace

Počet stran 296
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 10.02.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,36 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název The Bookworm's Guide to Dating
Původní jazyk angličtina
Překladatel Zuzana Bičíková
EAN 9788025355336
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Recenze

Databazeknih.cz - Rande s knihomolkou


...„Rande s knihomolkou je za mě příjemným nenáročným románem, který potěší milovníky knih, romantiky i lidských sblížení. Najdete v něm i řadu vtipných momentů, zejména díky neustálému rýpaní a provokování některých postav.“...

Autor

Emma Hart

Emma Hart

Emma Hart je autorkou více než padesáti bestsellerů New York Times a USA Today, které byly přeloženy do několika jazyků. Je matkou, manželkou, milovnicí vína a statečnou zachránkyní ježčích mláďat. Žije v severním Walesu se svou rodinou, třemi kočkami, jedním velmi velkým psem a neurčitým počtem slepic a kachen. Je známá svými vtipnými, sarkastickými romantickými komediemi s divoce nevhodnými prarodiči a čtenáři ji přezdívají královna „romkomů“.

Zobrazit profil autora