Vláda vlků


Leigh Bardugo

Některá srdce bijí silněji než ostatní. Závěrečný díl série Zjizvený král.

Mohutná fjerdská armáda se připravuje na tažení do Ravky. Aby král Nikolaj Lantsov dokázal nepřátelské šiky porazit, musí zapojit veškerou svou vynalézavost, šarm i svého vnitřního démona. Přesto se neobejde bez pomoci ostatních: Zoja i Nina stojí při něm a jsou odhodlány zachránit svou zemi za každou cenu. Král, generálka a agentka musejí v nekonečné temnotě najít cestu vedoucí k budoucnosti – jinak zanikne všechno, na čem jim kdy záleželo.

Více
Získaná ocenění:
Goodreads Choice Awards, 2021, Best Young Adult Fantasy & Science Fiction
HumbookAwards, 2022, Nejhezčí obálka roku
499 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 488
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 23.09.2021
Formát 160x235 mm
Hmotnost 0,929 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název Rule of Wolves
Původní jazyk angličtina
Překladatel Dana Chodilová
EAN 9788025353035
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

deti-noci.cz - Dokonalé zakočnení série


...Leigh Bardugo se od trilogie Griša, která spadala vesměs do průměrné fantasy pro mládež, neskutečně vypsala. V současné době patří právem mezi nejlepší autorky nejenom young adult žánru , protože všechny knihy po trilogii Griša tento žánr dalece přesahují...

Autor

Leigh Bardugo

Leigh Bardugo

Leigh Bardugo se narodila v Jeruzalémě, ale vyrůstala v Los Angeles. Po ukončení studií na Yaleově univerzitě pracovala v reklamě, v novinách a nakonec i jako maskérka a odbornice na speciální efekty. V roce 2012 vydala svou první trilogii Griša, která se ihned stala bestsellerem New York Times a USA Today. Na její úspěch navázala sérií Šest vran. V současné době autorka žije a tvoří v Hollywoodu.

Zobrazit profil autora