Průvodkyně duší


Alžběta Komrsková

Znamená smrt konec, nebo jen nový začátek? Novinka od autorky Dcery ztracených bohů.

Znamená smrt konec, nebo jen nový začátek?

Nandini strávila celý svůj život po boku mrtvých. Je totiž Průvodkyně a jejím posláním je chránit a doprovázet duše zemřelých do posmrtného bytí. Když do jejich kláštera hluboko v horách přijedou poslové se zprávou, že císař je mrtev, vše se změní. Princ Arjin si ji vybere, aby se pokusila o nemožné – vydala se spolu s ním do Mezisvětí a pomohla mu přivést mrtvého otce zpět mezi živé.

Stihnou to dřív, než zemi zničí nemilosrdný boj o moc, který se po císařově smrti rozhořel? Kývne Nandini na úkol, při kterém může ztratit vlastní duši?

Novinka od autorky Dcery ztracených bohů.

Více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 256
Datum vydání 30.09.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,324 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Františka Jelenová
EAN 9788025353295
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Recenze

popelciny-knizky.blogspot.com - Průvodkyně duší


...Průvodkyně duší je originální ve své inspiraci, protože východní a orientální mytologie se v knihách na našem trhu příliš často neobjevuje. Autorka má navíc vyspělý literární styl, který nepostrádá poetičnost a zároveň se příjemně čte...

Autor

Alžběta Komrsková

Alžběta Komrsková

Alžběta Komrsková pochází z Opavy a v současné době studuje obor Anglický jazyk a literatura na Masarykově univerzitě v Brně. Tvůrčímu psaní se věnuje od dětství, v roce 2015 vyšla její povídka Sedmikráska ve sborníku DivergentCzech (CooBoo). Kromě psaní ráda maluje portréty, kreslí ilustrace ke svým příběhům a čte vše od historických románů po fantasy. Mimo to vede lekce jógy, zajímá se o starověké kultury a s nadšením navštěvuje muzea umění.

Zobrazit profil autora