Příběh čarodějnictví


Chris Colfer

Brystal změnila svět, ale to je jen začátek… Druhý díl série Příběh magie.

Sotva Brystal a její přátelé zachránili svět před Sněhovou královnou a dosáhli toho, že magie přestala být potlačována, čeká na ně další úkol.

Na akademii přicestovala tajemná čarodějka, jež za svým okouzlujícím úsměvem skrývá temné úmysly. Pokouší se na svoji čarodějnickou školu přetáhnout víly a zneužít je při přípravě zlověstného spiknutí proti lidstvu. Na lep jí skočí i Brystalina kamarádka Lucy.

Královstvím se mezitím šíří vlna nevole proti nově povolené magii. Prastarý klan známý jako Spravedlivé bratrstvo získává stále více příznivců, kterým jde o jediné: navždy vyhladit veškerou magii a vše, co s ní souvisí. A začít hodlají u Brystal…

Více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly ze série "Příběh magie"

Detailní informace

Počet stran 272
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 20.05.2021
Formát 145x210 mm
Hmotnost 0,493 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Chris Colfer
Číslo dílu 2
Původní název A Tale of Whichcraft
Původní jazyk angličtina
Překladatel Veronika Volhejnová
EAN 9788025351260
Věk od 9
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Autor

Chris Colfer

Chris Colfer

Chris Colfer je americký spisovatel, herec, zpěvák a producent, držitel Zlatého glóbu za roli Kurta Hummela v seriálu Glee. Sám napsal a produkoval film Zasažen bleskem, a dokonce v něm ztvárnil jednu z hlavních rolí. V roce 2011 ho časopis Time zařadil mezi sto nejvlivnějších lidí světa. Kniha Kouzelné přání, první díl série Země příběhů, se během dvou týdnů po vydání stala číslem jedna na žebříčku bestsellerů New York Times. Na první místa žebříčků se okamžitě vyšplhaly i další díly série.

Zobrazit profil autora