Strhující fantasy ve stylu Percyho Jacksona!

Když byl Olymp před nedávnou dobou zničen, Olympané se přesunuli na Titus. Země byla prohlášena za území v karanténě, kam Olympané i Titáni mají zakázaný přístup. Stejně tak lidé nesmí za žádných podmínek vstoupit na Titus. Titáni a Olympané mezi sebou udržují mír, ale jejich vzájemná nedůvěra stále přetrvává. Kdyby se mezi nimi objevil člověk, mohlo by to rozpoutat válku…

Astraia je Titánka a brzy má zahájit studium na zbrusu nové škole Arkadia. Den před začátkem školy zaslechne své rodiče mluvit o děsivé věci: na Titus pronikl člověk! Je možné, že se to stalo, i když všechna spojení se Zemí jsou uzavřena?

Když cestou ze školy spolu se svým kamarádem, okřídlenou kobylou Zefyr, narazí na vystrašeného lidského chlapce Jakea, uvědomí si, že se začalo dít něco zlého. Kdo stojí za tímto nebezpečným činem a Jakea ze slunné Kalifornie přenesl na Titus?

Astraia, Zefyr a Jake brzy zjistí, že ti, kdo to mají na svědomí, chtějí rozehrát tu nejvyšší hru. Přemoci vládce Titusu a ovládnout tak celou galaxii. Může skupinka mladých hrdinů tyto útočníky zastavit? Nebo je Titus, stejně jako Olymp, odsouzen k zániku?

Více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly ze série "Titáni"

Detailní informace

Počet stran 304
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 27.08.2020
Formát 140x205 mm
Hmotnost 0,48 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Řady Titáni
Původní název Titans Book 1
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025348000
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem