Kolonie


Sam Marsdenová

Vybere si moc, nebo se postaví vlastní matce? Dystopická senzace z amerického Wattpadu.

Na Marsu, pod skleněnou kupolí, žije kolonie lidí. Sedmnáctiletá Eva Knightová je dcerou prezidentky, která město vede, a díky svému postavení by měla mít vše, na co si jen vzpomene. Opak je však pravdou. Život ve vyprahlé pustině odjakživa nenáviděla a jediné, po čem touží, je vrátit se na planetu Zemi.

Teď, když její otec zemřel a bratr byl veřejně popraven místní pořádkovou silou, si bude muset vybrat. Zůstane po boku své matky a stane se následnicí diktátorského režimu, nebo se připojí k odboji a půjde za svým snem?

Více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 272
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 21.01.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,454 kg
Jazyk čeština
Původní název Under Glass
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025350270
Věk od 13
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

mfantasy.cz - Velice čtivý příběh plný romantiky


„Nekomplikovaný, trochu naivní, ale velice čtivý příběh zaujme mnoho mladých čtenářů a poskytne jim dostatečnou porci zábavy i romantiky.“

Autor

Sam Marsdenová

Sam Marsdenová

Vystudovala The Royal Central School of Speech and Drama v Londýně a už během studia věděla, že chce být spisovatelkou. Přes deset let byla učitelkou dramatu a vedla jedno z největších regionálních divadel. Nyní píše články pro noviny The Stage a je autorkou publikace pro začínající herce a herečky 100 hereckých cvičení pro mladé a dospívající herce. Román Kolonie je její literární debut a už jsou prodána práva na jeho filmové zpracování.  

Zobrazit profil autora