Ztracený mág | Albatros media

Ztracený mág


Piers Torday

i Připravujeme

Pokud si to dokážeš představit, tak to existuje. Někde… Hold Letopisům Narnie od jednoho z nejtalentovanějších britských autorů současnosti

Pokud si to dokážeš představit, tak to existuje. Někde… Když čtveřice sourozenců opouští v létě 1945 bombardovaný Londýn, netuší, že na vesnickém panství záhadné profesorky Kellyové prožijí největší dobrodružství svého života. V rozlehlém domě totiž objeví dveře do tajuplné Knihovny, jimiž vstoupí do úžasného světa jménem Folio. V něm žijí postavy ze všech známých příběhů, které však ohrožuje armáda robotů, jejímž záměrem je všechny smyšlené pohádky vyhladit ze světa a nastolit vládu faktů a informací. Jediný, kdo může pomoci kouzelným bytostem válku vyhrát, je samotný stvořitel Knihovny – ztracený mág Nicholas Crowne. Toho však stovky let nikdo neviděl... Hold Letopisům Narnie od jednoho z nejtalentovanějších britských autorů současnosti.
Více
299 Kč Doporučená cena
Vychází 12.11.2019

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.