Má chudinka Jane


Cynthia Handová

Další skvělý příběh od autorek bestselleru Má lady Jane plný zmatků, romantiky a nadpřirozeného chaosu.

Možná si myslíte, že ten příběh znáte. Chudá sirota Jane Eyrová začíná nový život jako vychovatelka v Thornfield Hall. Zde poznává zachmuřeného, avšak okouzlujícího pana Rochestera – a vezme si ho. Nebo ne?

V tomto nebývalém dobrodružství je všechno jinak, než se zdá. Jistý gentleman skrývá víc než jen jednoho kostlivce ve skříni. Chudinka Jane vidí duchy a vyšetřovatel Alexander Blackwood zas disponuje nadpřirozenými schopnostmi. Je alespoň začínající spisovatelka Charlotte Brontëová normální?

Další skvělý příběh od autorek bestselleru Má lady Jane plný zmatků, romantiky a nadpřirozeného chaosu.

Více
349 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Další tituly ze série "Má lady Jane"

Detailní informace

Počet stran 384
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 18.04.2019
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,474 kg
Jazyk čeština
Původní název 18.4.2019
Původní jazyk angličtina
Překladatel Romana Bičíková
EAN 9788025341223
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Recenze

Kristiecte.blogspot.com - Jana Eyrová a duchové


„Pokud se vám líbila Má Lady Jane, zaručeně se vám bude líbit i Má chudinka Jane. Je tu využit ten samý styl humoru, stejně se tu překrucují známá fakta. Je to stejně praštěné a švihnuté, strašně milé a neskutečně odpočinkové čtení. Nenapadá mě žádná jiná série, která by k tomuhle šla přirovnat, přitom je taková škoda, že nikdo nic podobného nepíše. Snad u žádných knih se nepobavím tolik jako u to... Více

Autor

Cynthia Handová

Cynthia Handová

Vyrostla v jihovýchodním Idahu. Od malička miluje čtení a svou první povídku napsala už v šesti letech, hned jak se naučila psát. Na druhém stupni jí učitelka řekla, že se jednoho dne určitě stane spisovatelkou – což se také splnilo. Vyučuje tvůrčí psaní na Pepperdine University v Kalifornii, ale se svým manželem a synem žije ve státě Idaho. Jejím nejznámějším knižním počinem je trilogie Nadpozemská.

Zobrazit profil autora