Království lotosu - Skryté poselství | nakladatelství

Království lotosu - Skryté poselství


Elizabeth Bearová

První svazek trilogie, která vás zavede do Lotosových království a nebezpečných horských průsmyků. Vychází v edici světové fantasy Pendragon.

Gage je mosazný stroj, který však přemýšlí jako člověk. Stvořil ho čaroděj z Messaline a on mu až do jeho smrti věrně sloužil. Teď se nechává najímat jako žoldák. Jeho nejnovější zakázka vypadá banálně – královně Lotosového království má doručit zprávu od nejmocnější kouzelnice z Messaline. Společnost na cestě mu bude dělat Mrtvý muž. Člověk, který dříve pracoval jako osobní strážce a nyní má chránit Gage i zprávu, kterou nese. Ani jeden z nich netuší, že jejich poslání je zavede přímo do ohniska velké války, kterou rozpoutali vládci jednotlivých částí kdysi jednotného a mocného císařství…
Více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly ze série "Království lotosu"

Detailní informace

Počet stran 384
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 15.08.2019
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,579 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název The Stone in the Skull
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jan Kozák
EAN 9788025342886
Věk od 14
Edice Pendragon
Typ Kniha

Autor

Elizabeth Bearová

Elizabeth Bearová

Elizabeth Bearová se narodila ve stejný den jako Frodo a Bilbo Pytlíci, ale jen rok nesouhlasí. Za své romány a povídky získala ceny Hugo, Sturgeon, Locus a Campbell Award, je autorkou několika esejí, literatury faktu a článků pro různé noviny a časopisy jako Popular Mechanics a The Washington Post. Žije v Pioneer Valley ve státě Massachusetts se svým manželem, spisovatelem Scottem Lynchem.

Zobrazit profil autora