Království lotosu - Skryté poselství


Elizabeth Bearová

První svazek trilogie, která vás zavede do Lotosových království a nebezpečných horských průsmyků. Vychází v edici světové fantasy Pendragon.

Gage je mosazný stroj, který však přemýšlí jako člověk. Stvořil ho čaroděj z Messaline a on mu až do jeho smrti věrně sloužil. Teď se nechává najímat jako žoldák. Jeho nejnovější zakázka vypadá banálně – královně Lotosového království má doručit zprávu od nejmocnější kouzelnice z Messaline. Společnost na cestě mu bude dělat Mrtvý muž. Člověk, který dříve pracoval jako osobní strážce a nyní má chránit Gage i zprávu, kterou nese. Ani jeden z nich netuší, že jejich poslání je zavede přímo do ohniska velké války, kterou rozpoutali vládci jednotlivých částí kdysi jednotného a mocného císařství…
Více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly ze série "Království lotosu"

Detailní informace

Počet stran 384
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 15.08.2019
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,579 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název The Stone in the Skull
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jan Kozák
EAN 9788025342886
Věk od 14
Edice Pendragon
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Elizabeth Bearová

Elizabeth Bearová

Elizabeth Bearová se narodila ve stejný den jako Frodo a Bilbo Pytlíci, ale jen rok nesouhlasí. Za své romány a povídky získala ceny Hugo, Sturgeon, Locus a Campbell Award, je autorkou několika esejí, literatury faktu a článků pro různé noviny a časopisy jako Popular Mechanics a The Washington Post. Žije v Pioneer Valley ve státě Massachusetts se svým manželem, spisovatelem Scottem Lynchem.

Zobrazit profil autora