Michael Vey – Uprchlík z cely 25


Richard Paul Evans

Naprostá bomba pro milovníky akce, napětí a dobrodružství! První díl série, která má obrovské množství fanoušků po celém světě. Jen v USA se prodalo více než 1,5 miliónu výtisků.

Michael Vey je možná až moc nenápadný patnáctiletý kluk. Ale jen do okamžiku, kdy se postaví školní šikaně a odrovná dva spolužáky silným elektrickým výbojem. Je z toho v šoku, a když zjistí, že jeho spolužačka Taylor má podobné schopnosti jako on, začne mu to vrtat hlavou. Spolu s ní a kamarádem Ostinem se proto pouští do pátrání. Zjišťují, že se oba narodili ve stejné nemocnici, v den, kdy byla zaznamenána nevysvětlitelná úmrtnost novorozenců. A oni jsou jedni z mála, kteří přežili. Velmi záhy se ukáže, že jejich pátrání upoutalo pozornost skupiny lidí, která má s celou událostí hodně společného a má velký zájem dostat Michaela pod svůj vliv. A tak unesou jeho matku i Taylor. Tuší, že se je Michael vydá hledat a nakráčí přesně tam, kde ho chtějí mít: do cely číslo 25 v jejich tajném ústředí. Jenže události se vyvinou úplně jinak... Knihy ze série Michael Vey mají obrovské množství fanoušků po celém světě. Jen v USA se prodalo více než 1,5 miliónu výtisků.
Více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly ze série "Michael Vey"

Detailní informace

Počet stran 320
Datum vydání 31.01.2019
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,498 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Řady Michael Vey
Původní název Michael Vey 1 – The Prisoner of Cell 25
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025340462
Věk od 13
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

zaznamy-o-knize.blog.cz - Uprchlík z cely 25


„...Tohle byla strhující, originální a parádní (YA) fantasy. Mrzí mě, že anotace prozradila opravdu hodně z děje. Na napětí to knize však neubírá...?“