Michael Vey – Uprchlík z cely 25


Richard Paul Evans

Naprostá bomba pro milovníky akce, napětí a dobrodružství! První díl série, která má obrovské množství fanoušků po celém světě. Jen v USA se prodalo více než 1,5 miliónu výtisků.

Michael Vey je možná až moc nenápadný patnáctiletý kluk. Ale jen do okamžiku, kdy se postaví školní šikaně a odrovná tři spolužáky silným elektrickým výbojem. Je z toho v šoku, a když zjistí, že jeho spolužačka Taylor má podobné schopnosti jako on, začne mu to vrtat hlavou. Spolu s ní a kamarádem Ostinem se proto pouští do pátrání. Zjišťují, že se oba narodili ve stejné nemocnici, v den, kdy byla zaznamenána nevysvětlitelná úmrtnost novorozenců. A oni jsou jedni z mála, kteří přežili.

Velmi záhy se ukáže, že jejich pátrání upoutalo pozornost skupiny lidí, která má s celou událostí hodně společného a má velký zájem dostat Michaela pod svůj vliv.

A tak unesou jeho matku i Taylor. Tuší, že se je Michael vydá hledat a nakráčí přesně tam, kde ho chtějí mít: do cely číslo 25 v jejich tajném ústředí. Jenže události se vyvinou úplně jinak...

Knihy ze série Michael Vey mají obrovské množství fanoušků po celém světě. Jen v USA se prodalo více než 1,5 miliónu výtisků.

Více
299 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Další tituly ze série "Michael Vey"

Detailní informace

Počet stran 320
Datum vydání 31.01.2019
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,498 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Řady Michael Vey
Původní název Michael Vey 1 – The Prisoner of Cell 25
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025340462
Věk od 13
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

zaznamy-o-knize.blog.cz - Uprchlík z cely 25


„...Tohle byla strhující, originální a parádní (YA) fantasy. Mrzí mě, že anotace prozradila opravdu hodně z děje. Na napětí to knize však neubírá...?“