Dcera čarodějky

1. díl


Lene Kaaberbolová

Slavná severská fantasy přeložená do 25 jazyků.

Jedenáctiletá Dina zdědila po své matce mocný dar. Umí se podívat člověku přímo do duše a vyvolat v něm pocity studu za jeho činy. Nemá proto žádné kamarády a ostatní děti ze vsi se jí vyhýbají. Nikdo se na ni neodvažuje zpříma pohlédnout a všichni raději odvrací zrak.

Takový samotářský život má však brzy skončit. Její matka byla neprávem uvězněna a jen Dina může dokázat její nevinu. Odhalí s pomocí svého daru skutečného vraha a zachrání matce život? Nebo ji semele mocenský boj a zájmy lidí, kteří stojí v pozadí, a rozhodně si nepřejí, aby pravda vyšla najevo?

Více
249 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Další tituly ze série "Dcera čarodějky"

Detailní informace

Počet stran 224
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 11.10.2018
Formát 140x205 mm
Hmotnost 0,37 kg
Jazyk čeština
Původní název Skammerens datter
Původní jazyk dánština
Překladatel Markéta Kliková
EAN 9788025338803
Věk od 11
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Lene Kaaberbolová

Lene Kaaberbolová

Lene Kaaberbolová publikovala své první romány pro mládež, už když jí bylo 15 let. Napsala více než 30 knih pro děti, mládež i dospělé. Proslavily ji především fantasy série Dcera čarodějky a Divočarka, moderní klasiky skandinávské literatury, které vyšly v ?mnoha zemích světa. Lene Kaaberbolová získala za svou práci řadu ocenění, mimo jiné cenu Disney's Best Novel Writer Award a cenu Nordic Association of School Librarians za nejlepší dětskou knihu.

Zobrazit profil autora