Kdo pustil ty bohy?!


Mary Evans

Olympané v současném světě internetu, mobilů, tabletů a komerce. Začátek bestsellerové série vedle které bledne i Percy Jackson.

Elliot Hooper si přeje jediné: klidný život pro sebe a svou nemocnou mámu. Když ale do jejich chlívku spadne jako blesk z čistého nebe divná holka se stříbrnými vlasy, která o sobě tvrdí, že je nesmrtelná a že je Panna – ano, jedno ze znamení zvěrokruhu osobně –, jeho touha po klidu je rozmetána na kusy podobně jako halda hnoje, na které dívka neobratně přistála.

Panna má na zemi tajné poslání. Jeho nedílnou součástí je NAPROSTÝ ZÁKAZ komunikace se smrtelníky. Takže co si počít s Elliotem? Nejlepší asi bude, když ho na misi vezme s sebou.

Jenže celkem„banální“ poslání se zvrtne a stane se z něj úkol takřka nesplnitelný. Klidně si troufněme říci NADLIDSKÝ. Panně a Elliotovi se totiž podaří vypustit na svobodu krále všech démonů Thanata, který byl dva tisíce let uvězněn pod kameny Stonehenge.

Protože ho sami nedokážou zastavit, nezbude jim nic jiného než vyhledat pomoc Dia a dalších olympských bohů. Ti si však užívají zasloužený důchod a vůbec nemají radost z toho, že je někdo tahá do služby…

Více
69 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Další tituly ze série "Elliot Hooper"

Detailní informace

Počet stran 280
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 14.09.2017
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,356 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název Who Let the Godos Out? - Immortal Chaos
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025333136
Věk od 9
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená