
Dokonalý thriller od autorky bestsellerové série Univerzita výjimečných.
Dokonalý thriller od autorky bestsellerové série Univerzita výjimečných.
Městem Nottawa se jako lavina šíří nový fenomén. Sociální síť s názvem NEED nabízí svým uživatelům vše, co chtějí mít. Chceš nový iPhone nebo lístky na koncert se vstupem do zákulisí? Výměnou za drobný úkol ti NEED tvé přání splní.
Kaylee Dunhamová ví, co chce. Potřebuje získat novou ledvinu pro nemocného bratra. Nevěří, že by jí nějaká sociální síť mohla pomoci, ale rozhodne se, že to zkusí.
Až po té, co zadá svůj požadavek, si uvědomuje, jak vysokou cenu bude muset zaplatit. Úkoly, které síť za splnění jednotlivých přání vyžaduje, totiž s přibývajícím počtem uživatelů nabírají na nebezpečnosti.
Dokáže Kaylee odhalit, kdo NEED stvořil, a zastavit ho dřív, než zničí celé město?
Více
Detailní informace
Počet stran
272
Ke stažení
pdf
Ukázka.pdf
Datum vydání
23.03.2017
Formát
135x203 mm
Hmotnost
0,276 kg
Jazyk
čeština
Původní název
Need
Původní jazyk
angličtina
Překladatel
Alžběta Kalinová
EAN
9788025331248
Věk od
15
Typ
Kniha
Recenze
Knižní deníček - Stačí jen chtít...
„…Kniha má moje velké doporučení a jak jsem již psala na začátku, vůbec by nebylo od věci, tuto knihu zařadit do doporučené četby na školách. Klasika je sice klasika, ale toto dá mladým lidem mnohem víc!...“
idnes.cz - Závislost školáků na sociálních sítích
„…Příběh je silný hlavně díky svému poselství, kam až může dospět závislost na sociálních sítích. V tomto ohledu nepřináší jen poučení, ale také z něj lehce zamrazí…“