Fragment

Boloňské návraty

Boloňské návraty
Zprávy z redakce

Právě jsem se vrátil z Hradu. Vlastně – právě jsme se vrátili z Bologni. Absolvovali jsme tam během dvou a půl dne 52 schůzek, strávili na nich skoro 30 hodin čistého času, naběhali jsme po veletržních halách (ve dvou lidech) 36,4 km a našli pro vás NESPOČET krásných titulů na další rok.

Číst více

Velikonoce se blíží

Velikonoce se blíží
Zprávy z redakce

Dočkali jsme se! Jaro už je opravdu tady a dává o sobě vědět. Sluníčko vytahuje ze země sněženky a svléká nás ze zimních bund, šál a čepic. Jaro je krásné samo o sobě, ale přináší i příjemné zastavení v podobě Velikonoc.

Číst více

Rozhovor s Marianou Zapatou

Rozhovor s Marianou Zapatou
Knižní novinky

Mariana Zapata je bestselerovou autorkou New York Times a USA Today a v roce 2016 dosáhla sedmého místa na žebříčku nejprodávanějších autorů na Amazonu. V únoru jsme v češtině vydali její román Kulti a dnes si nejen o něm budeme povídat.

Číst více

Jaro a Boloňa jsou tady

Jaro a Boloňa jsou tady
Zprávy z redakce

Jaro je tady – tedy alespoň podle kalendáře – příroda se probouzí, ptáci a další zvířátka zakládají rodiny a my se halíme (zatím) stále do zimních kabátů a pilně pracujeme na knížkách, které se dostanou na pulty až na podzim, respektive na předvánočním trhu. Ano, je to tak, my ve Fragmentu už máme Vánoce!

Číst více

Ediční plán na leden-červen 2019

Ediční plán na leden-červen 2019
Aktuality

Young adult, krásné dětské knížky, pokračování oblíbených sérií, učebnice... letos na jaře se nudit rozhodně nebudete, chystáme pro vás spoustu skvělých knih. Prolistujte náš nový edičák a přidejte si jich pár na seznam knih k přečtení.

Číst více

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.