Fragment
Hledá se autor bestselleru
Hledá se autor bestselleru

Pátý ročník soutěže Hledá se autor bestselleru, pořádané Nakladatelstvím Fragment, byl tentokrát zaměřen na žánr sci-fi a fantasy. Z více než dvou set prací vybrali čtenáři a odborná porota pět nejlepších povídek. Ty vyšly souborně jako e-kniha. Výtěžek z jejího prodeje věnujeme na konto Paraple.

Přiveďme děti zpátky ke čtení
Přiveďme děti zpátky ke čtení

Chodíte nakupovat do Alberta? Doufáme, že ano, protože Albatros, Albert a ČT pro vás připravily speciální vydání 8 knížek s těmi nejoblíbenějšími příběhy z večerníčků! Večerníček totiž letos slaví 50 let! Můžete je získat od 19. 8. do 22. 9. za nákup v prodejnách Albert. Tak neváhejte a vytvořte si vlastní sbírku večerníčků!

Výzva č. 56 MŠMT
Výzva č. 56 MŠMT

 

Patříte mezi školy, které získaly v rámci Výzvy č. 56 MŠMT grant na nákup knížek pro čtenářské dílny? Připravili jsme pro Vás širokou nabídku doporučených knih pro různé věkové kategorie dětí, u kterých garantujeme dostatečnou skladovou zásobu a možnost mimořádných slev v rámci čerpání grantu.

Stačí si vybrat knihy z těchto seznamů, zaslat objednávku na adresu kmcalbatrosmedia.cz a o zbytek už se postaráme my. Připravíme Vám cenovou nabídku a zajistíme kompletní dodání objednávky knih do Vaší školy. Objednávku je možné po dohodě rozšířit o další tituly ze všech nakladatelství společnosti Albatros Media, a. s.

 

Novinky

Usnadněte vašemu dítěti první rok ve školní lavici!
279 Kč
Nový případ pro tebe a Klub Tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání.
179 Kč
Pomáhejte vašemu dítěti poznávat svět kolem nás!
129 Kč
Pomáhejte vašemu dítěti poznávat svět kolem nás!
129 Kč

Připravujeme

3. díl strhující fantasy trilogie plné akce, napětí a nečekaných zápletek, která uchvátila čtenáře po celém světě. Do detailů propracovaný fantasy svět vás ohromí, uhrane, okouzlí…
399 Kč

Zprávy z redakce

18. 08. 2015

Přiveďme děti zpátky ke čtení

Chodíte nakupovat do Alberta? Doufáme, že ano, protože Albatros, Albert a ČT pro vás připravily... [více]

16. 06. 2015

Objev roku

Je to teprve pár dní, co jsme slavnostně pokřtili knihu českého autora Richarda Skláře - Vila na... [více]

Aktuality

26. 05. 2015

Zabij v sobě strach, nebo někdo zabije tebe!

Richard Sklář pokřtil svůj výjimečný román Vila na Sadové. Kmotrem tohoto skvěle namíchaného... [více]