www.testak.cz

Soutěž o volňásky na film Hunger Games


Vítězství znamená slávu a bohatství. Prohra znamená jistou smrt. Hunger Games začínají 22. března… Nechte se také vy vtáhnout do příběhu, který je plný napětí, útlaku a lásky a soutěžte o vstupenky na film HUNGER GAMES do multikina Cinema City.

hunger_plakat_cz_s150Výherci soutěže:

  • Anna Řepíková, Horoměřice
  • Anna Kotradyová, Slavičín
  • Eliška Krejčíková, Lhota pod Libčany
  • Barbora Klejchová, Hodonín
  • Romana Vejvodová, Pelhřimov

Všem výhercům srdečně blahopřejeme! Každý z nich od nás obdrží dvojici volných vstupenek na film Hunger Games. Výhry zašleme poštou nejpozději do 20. března.

Správná odpověď:

Ptali jsme se, jak se jmenuje mladší sestra hlavní hrdinky. Správná odpověď zněla Primulie (nebo zkráceně Prim) Everdeenová. Akceptovali jsme i odpověď Primrose Everdeenová podle anglického originálu. 

P.S.: Připomínáme, že až do 30. března se můžete zúčastnit další soutěže o knižní a filmové ceny, kterou najdete na www.hunger-games.cz.

Nepřehlédněte

Hledá se autor bestselleru 2015


souteze

Nové soutěže o ceny 

Nechte se inspirovat příběhem, který zná celý svět, namalujte obrázek Malého prince nebo výjev z jeho cesty a vyhrajte knihu.  Více o soutěži »

Soutěžte s námi o knižní novinku Michaely Burdové. Poslední díl série Volání sirény – Pomsta s osobním věnováním (autorky) můžete vyhrát, když odpovíte na pár otázek.
Soutěžit »


Knižní chat Fragment 

Popovídejte si s ostatními čtenáři o vašich oblíbených knihách a autorech.

Zapojit se do diskuse »


Nový katalog

katalog jaro 2015

Prolistujte si náš nový jarní katalog, stáhněte si jej do počítače nebo si nechte poslat poštou jeho luxusní tištěnou verzi. 

Knižní nabídka Jaro 2015 »

Anketa
Partneři