www.testak.cz

Soutěž o knihu Když je pěkné počasí


Nakladatelství Fragment nedávno vydalo novou písničkovou knihu Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře Když je pěkné počasí. Soutěžíme o pět výtisků s vlastnoručními podpisy obou autorů! 

Výherci soutěže:

  • Věra Studeničová, Semice
  • Vladan Jasoněk, Otice
  • Petr Brunclík, Krakovany
  • Jarmila Řezníčková, Kačice
  • Alena Machalová, Rožnov pod Radhoštěm

Všem výhercům srdečně blahopřejeme! Knihu Když je pěkné počasí s podpisem Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře jim zašleme poštou nejpozději do 20. ledna 2012.

Správná odpověď:

Pltali jsme se, jak se jmenuje literární soutěž pořádaná Nakladatelstvím Fragment, jejíž loňský sborník pokřtil Zdeněk Svěrák. Správná odpověď zněla Hledá se autor bestselleru. 
   

kdyz je pekne pocasi_s166Když je pěkné počasí

Oblíbili jste si písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře? Sami autoři pro vás vybrali nejnovější písničky ze své tvorby, a také dvě operky – Šípková Růženka a O dvanácti měsíčkách. Máte je tu nejen s texty, notami a akordy, ale i s kouzelnými obrázky Vlasty Baránkové. Tak ať se vám hezky listuje, zpívá i hraje.

Autoři: Jaroslav Uhlíř, Zdeněk Svěrák
Ilustrace: Vlasta Baránková 
210×297 mm, váz., 72 str., 249 Kč

Soutěž je určena pouze pro čtenáře s doručovací adresou v České republice. Příspěvky, u nichž nebude uvedeno jméno a celá poštovní adresa, nemohou být do soutěže zařazeny. Vyhrazujeme si právo na změnu pravidel bez předchozího upozornění. Nárok na výhru není možné právně vymáhat.

Nepřehlédněte

souteze

Nové soutěže o ceny 

Soutěžte s námi o knihu Ducháčkovic rodina aneb strašidla mezi námi. Odpovězte na pár otázek a vyhrajte! 
Soutěžit »


Knižní chat Fragment 

Popovídejte si s ostatními čtenáři o vašich oblíbených knihách a autorech.

Zapojit se do diskuse »


Nový katalog

katalog jaro 2015

Prolistujte si náš nový jarní katalog, stáhněte si jej do počítače nebo si nechte poslat poštou jeho luxusní tištěnou verzi. 

Knižní nabídka Jaro 2015 »

Anketa
Partneři