www.testak.cz

Soutěž o knihu Když je pěkné počasí


Nakladatelství Fragment nedávno vydalo novou písničkovou knihu Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře Když je pěkné počasí. Soutěžíme o pět výtisků s vlastnoručními podpisy obou autorů! 

Výherci soutěže:

  • Věra Studeničová, Semice
  • Vladan Jasoněk, Otice
  • Petr Brunclík, Krakovany
  • Jarmila Řezníčková, Kačice
  • Alena Machalová, Rožnov pod Radhoštěm

Všem výhercům srdečně blahopřejeme! Knihu Když je pěkné počasí s podpisem Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře jim zašleme poštou nejpozději do 20. ledna 2012.

Správná odpověď:

Pltali jsme se, jak se jmenuje literární soutěž pořádaná Nakladatelstvím Fragment, jejíž loňský sborník pokřtil Zdeněk Svěrák. Správná odpověď zněla Hledá se autor bestselleru. 
   

kdyz je pekne pocasi_s166Když je pěkné počasí

Oblíbili jste si písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře? Sami autoři pro vás vybrali nejnovější písničky ze své tvorby, a také dvě operky – Šípková Růženka a O dvanácti měsíčkách. Máte je tu nejen s texty, notami a akordy, ale i s kouzelnými obrázky Vlasty Baránkové. Tak ať se vám hezky listuje, zpívá i hraje.

Autoři: Jaroslav Uhlíř, Zdeněk Svěrák
Ilustrace: Vlasta Baránková 
210×297 mm, váz., 72 str., 249 Kč

Soutěž je určena pouze pro čtenáře s doručovací adresou v České republice. Příspěvky, u nichž nebude uvedeno jméno a celá poštovní adresa, nemohou být do soutěže zařazeny. Vyhrazujeme si právo na změnu pravidel bez předchozího upozornění. Nárok na výhru není možné právně vymáhat.

Nepřehlédněte

Hledá se autor bestselleru 2015


souteze

Nové soutěže o ceny 

Soutěžte s námi o knižní novinku Michaely Burdové. Poslední díl série Volání sirény – Pomsta s osobním věnováním (autorky) můžete vyhrát, když odpovíte na pár otázek.
Soutěžit »

Napište nám vtipy nebo hádanky, které znáte, nebo své vlastní i s odpovědí a vyhrajte 2 knihy vtipů a hádanek.
Soutěžit »


Knižní chat Fragment 

Popovídejte si s ostatními čtenáři o vašich oblíbených knihách a autorech.

Zapojit se do diskuse »


Nový katalog

katalog jaro 2015

Prolistujte si náš nový jarní katalog, stáhněte si jej do počítače nebo si nechte poslat poštou jeho luxusní tištěnou verzi. 

Knižní nabídka Jaro 2015 »

Anketa
Partneři