www.testak.cz

Náhoda, vtip a romantika? V podání Kateřiny Petrusové zaručený recept na skvělé čtení!


Aktuální tisková zpráva:

Nahlédněte do kuchyně svých oblíbených hvězd ze seriálu ULICE!

Praha, 31. října 2014 – Nejen pro fanoušky seriálu Ulice, ale také pro milovníky dobrého jídla vyjde již příští týden kuchařská kniha plná tipů na přípravu báječných obědů, večeří či dezertů. V kuchařce, která vznikla ve spolupráci Nakladatelství Fragment a skupiny Nova, představí své oblíbené recepty známé seriálové postavy. Vyzkoušené recepty, na kterých si v seriálu pochutnali nejen zákazníci pekařství a místní hospody u Henryho, ale např. také členové rodiny Hejlových, si připravíte snadno doma. Novinka ULICE vaří s vámi vyjde již 5. listopadu!

Kuchařská kniha, která vychází u příležitosti desáté vysílací sezony populárního seriálu ULICE, představí oblíbené recepty či speciality seriálových postav a dovolí nahlédnout pod pokličku v jejich kuchyních. Na své si přijdou jak gurmáni, kteří v kuchyni rádi připravují náročnější speciality, tak také studenti nebo maminky, které potřebují rychle připravit něco dobrého.

Autorka Miroslava Kuntzmannová má již za sebou celou řadu knih o vaření a pečlivě vybrané recepty samozřejmě vyzkoušela a nafotila reálně po dokončení. Veškeré v knize uvedené pokrmy lze připravit z běžně dostupných surovin a postup jejich přípravy je vždy podrobně rozepsán.

A odkud se vzal nápad na vydání kuchařské knihy se seriálovými postavami? „Seriál Ulice je se svými fanoušky už krásných deset sezón, a protože ho má řada diváků spojený s přípravou večeře, rozhodli jsme se vydat velkou seriálovou kuchařku. Díky výborné spolupráci se zasloužilou autorkou kuchařských knih Miroslavou Kuntzmannovou se nám povedlo vytvořit přehled skvělých receptů, které dokumentují oblíbená jídla těch nejdůležitějších seriálových postav,“ říká Anna Suchá, Corporate PR Manager skupiny Nova.

ulice vari s vami tit 203115 01Anotace:

Už desátým rokem je Ulice nedílnou součástí podvečerů mnoha domácností. Nahlédněte společně s velkou seriálovou kuchařkou do kuchyní známých hrdinů, kteří vám prozradí recepty na svá neoblíbenější jídla. Máte chuť vyzkoušet něco z české klasiky podle Hejlových a jako dezert upéct třeba některou ze sladkých dobrot z pekařství Vilmy Nyklové? Nebo chcete konečně ochutnat jednu

z proslulých specialit z hospody U Henryho? Pak je tato kniha určena právě vám!

 

Chcete mít kuchařku doma v den vydání? Využijte exkluzivní nabídky a předobjednejte si ji! Všem, kteří si objednají knihu do neděle 2. listopadu, budou přednostně odeslány vůbec první výtisky.

Titul ULICE vaří s vámi můžete předobjednat v e-shopu Nakladatelství Fragment.

Slavnostní křest knihy „ULICE vaří s vámi“ se uskuteční 13. listopadu 2014 od 16:30 Paláci knih Luxor za účasti zajímavých hostů.

Ukázka z knihy:

ukazka_ulice vari s vami tit 203115 01

Pro více informací kontaktujte:

PR manažerku Nakladatelství FRAGMENT

Mgr. Lucii Dvořákovou

Tel.: 241 004 033

E-mail: l.dvorakova@fragment.cz

O Nakladatelství Fragment

Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler – Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. V současnosti patří k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 120 mil. Kč. Od svého vzniku vydalo více než 2450 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 23 mil. kusů výtisků. V roce 2013 Nakladatelství Fragment vydalo 211 knižních novinek a podobně tomu bude i v roce následujícím. Nakladatelství Fragment se daří s úspěchem pronikat i na zahraniční trhy. Do konce roku 2013 bylo uskutečněno celkem 477 prodejů původních projektů do zahraničí. V roce 2005 byla založena pobočka Vydavateľstvo Fragment, s.r.o., se sídlem v Bratislavě. V roce 2013 představil stále rostoucí slovenský Fragment 114 knižních novinek.

 

 

 

 

 

 

 

Nepřehlédněte

kajinek 3d

volna mista

Knižní chat Fragment 

Popovídejte si s ostatními čtenáři o vašich oblíbených knihách a autorech.

Zapojit se do diskuse


souteze

Nové soutěže o ceny 

Speciální balíček "Jiří Kajínek" může být váš. Stačí odpovědět na otázky v soutěži Jiří Kajínek. Soutěžit můžete i o krásnou knihu Pekáč buchet od Kateřiny Petrusové s věnováním a pekáčkem.

 

Soutěžit


katalog podzim 2014

Nový katalog

Prolistujte si náš katalog, stáhněte si jej do počítače nebo si nechte poslat poštou jeho luxusní tištěnou verzi.

Knižní nabídka Podzim 2014

Anketa
Partneři