www.testak.cz

Náhoda, vtip a romantika? V podání Kateřiny Petrusové zaručený recept na skvělé čtení!


Aktuální tisková zpráva:

Revoluce je na spadnutí, třináctý kraj není mýtus… Světový fenomén Hunger Games se již potřetí blíží do českých kin

Pokračování filmu podle knižního bestselleru Hunger Games: Síla vzdoru se blíží. Knižní série Hunger Games se stala celosvětovým fenoménem a zasáhla již miliony fanoušků. Závěrečný díl knižní trilogie rozdělili filmaři do dvou částí, první z nich je jedním z nejočekávanějších podzimních filmů. Premiéra v ČR je naplánována na 20. listopadu!

HungerG 3Katniss přežila oproti očekávání boj v aréně i podruhé. Odboj pracuje naplno a o dalším osudu hlavní hrdinky rozhodují jiní, kteří ji odvážejí do třináctého kraje. Dokáže se Katniss stát vůdcem rodící se revoluce a symbolem pro ostatní kraje? Najde v sobě odvahu postavit se mocným v čele s nemilosrdným prezidentem Snowem?  

Do premiéry zbývá přesně pět týdnů, už nyní si ale můžete pustit finální trailer nebo si přečíst knižní předlohu. Nakladatelství Fragment pro všechny fanoušky opět chystá u příležitosti premiéry soutěž o skvělé ceny, která bude vyhlášena v listopadu na webu a facebooku.

Jeden den před filmovou premiérou bude uvedena kompletní trilogie v audio verzi. Bestseller načetla oblíbená česká herečka Tereza Bebarová a bude k dispozici jako klasické CD nebo v digitální podobě na Audioteka.cz.

Více informací o sérii na http://www.hunger-games.cz!  

 

 

  

Pro více informací kontaktujte:

PR manažerku Nakladatelství FRAGMENT

Mgr. Lucii Dvořákovou

Tel.: 241 004 033

E-mail: l.dvorakova@fragment.cz

O Nakladatelství Fragment

Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler – Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. V současnosti patří k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 120 mil. Kč. Od svého vzniku vydalo více než 2450 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 23 mil. kusů výtisků. V roce 2013 Nakladatelství Fragment vydalo 211 knižních novinek a podobně tomu bude i v roce následujícím. Nakladatelství Fragment se daří s úspěchem pronikat i na zahraniční trhy. Do konce roku 2013 bylo uskutečněno celkem 477 prodejů původních projektů do zahraničí. V roce 2005 byla založena pobočka Vydavateľstvo Fragment, s.r.o., se sídlem v Bratislavě. V roce 2013 představil stále rostoucí slovenský Fragment 114 knižních novinek.

 

 

 

 

Nepřehlédněte

kajinek 3d

volna mista

Knižní chat Fragment 

Popovídejte si s ostatními čtenáři o vašich oblíbených knihách a autorech.

Zapojit se do diskuse


souteze

Nové soutěže o ceny 

Krásnou a poučnou knihu Ladislava Špačka s podpisem můžete vyhrát v soutěži Soutěž o 5 knih Ladislava Špačka s věnováním.

 

Soutěžit


katalog podzim 2014

Nový katalog

Prolistujte si náš katalog, stáhněte si jej do počítače nebo si nechte poslat poštou jeho luxusní tištěnou verzi.

Knižní nabídka Podzim 2014

Anketa
Partneři