Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Vánoční TIPY pro Vás

Vánoční TIPY pro Vás

27. 11. 2018

Vánoce se nezadržitelně blíží a všichni nadšení čtenáři se určitě těší, že pod stromečkem najdou nějakou úžasnou knížku.

 

Pro ty, kdo váhají s knižním vánočním dárkem pro mladé teenagerky, milovníky dobrodružství či fantasy, máme zde několik fragmenťáckých tipů.

 

Box DIMILY trilogie Víš, že…

Tuto nejúspěšnější trilogii poslední doby jsme pro všechny romantické duše připravili v dárkovém boxu.

 

Eden a Tyler jsou jako oheň a voda. Když Eden spatří svého nevlastního bratra poprvé, má pocit, že je to ten nejdrzejší frajírek v LA. Tvrdá fasáda a úniky do světa večírků ale možná jen skrývají rány, které Tyler nechce nikomu ukázat. Nikomu – kromě Eden. Čím víc jeden druhého poznávají, tím víc je jim jasné, že jejich vzájemné city nejsou jen sourozenecké. Pochopí to ale jejich okolí? A může jejich láska přežít boj s předsudky i vlastními pochybami?

 

Box Hunger Games

 

Světový fenomén Hunger Games přináší novinku! Kompletní vydání všech tří dílů poprvé v luxusním dárkovém boxu a s filmovou obálkou.

 

Začtěte se do poutavého vyprávění Katniss Everdeenové a nechte se strhnout příběhem lásky a touhy po přežití ve světě plném útlaku a nesvobody.

 

 

Box Odkaz dračích jezdců

 

Pro všechny milovníky fantasy, draků, dobrodružství, ale hlavně Christophera Paoliniho jsme připravili v redakci kompletní vydání bestsellerové fantasy série, která nadchla miliony čtenářů po celém světě.

 

Nechte se vtáhnout do příběhu chudého farmářského chlapce Eragona, který najde v Dračích horách modrý kámen, z něhož se vyklube dračí mládě – Safira. Spolu se vydají na nebezpečnou cestu Královstvím ovládaným panovníkem, jehož zlo nezná mezí…

 

 

Zprávy z redakce

13. 02. 2019

Česká republika pro zvídavé děti

Máte doma zvídavé dítě školou povinné, které se právě seznamuje v rámci vlastivědy s Českou... [více]

06. 02. 2019

Jak se stát spisovatelem 4

Vhodné jméno je základem každého úspěšného hrdiny a představuje problém, který je pro mnoho autorů... [více]

Aktuality

19. 11. 2018

#GivingBooksWeek podruhé

Rozdáváme knižní granty! Komu? To je na vás! [více]

17. 09. 2018

Ediční plán podzim 2018

Připravili jsme pro vás ediční plán na podzim 2018. Knih se nám opět urodila pěkná řádka.... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím