Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Udělejme něco pro své zdraví

Udělejme něco pro své zdraví

30. 04. 2018

Dnes máme pro vás tip na knížku Zdravé svačiny do školy i do práce, kterou si zřejmě nebudete číst v posteli před spaním, ale pro mnohé z vás by mohla přesto být zajímavým čtením.

 

 

V současnosti jste jistě zaregistrovali trend návratu k receptům našich babiček, které vařily jednoduchá jídla ze základních surovin. Proč tomu tak je, asi není nutné dlouze vysvětlovat. Převážná část potravin na našem trhu je kvůli dlouhé záruce, nízkým nákladům a výrazné chuti plná chemie.

Zkuste udělat něco pro své zdraví i zdraví vašich nejbližších a naučte se používat některé, pro nás již zapomenuté suroviny a omezit chemii v jídle. Naučíte se péct domácí pečivo bez nezdravých Éček a připravit výborné pomazánky. Na své si ale přijdou i milovníci sladkého, kteří tu najdou recepty na zdravé mlsání. Knížka plná zdravých a jednoduchých receptů vám poskytne inspiraci i cenné rady a informace. Recepty autorka testovala na svých čtyřletých dvojčatech, manželovi, sousedech a  kamarádkách a setkala se s velkým ohlasem.

                                   

 

 

Zprávy z redakce

15. 01. 2019

Uzdravovací robot do každé rodiny (redakce)

Galaktická společnost, ve které se odehrává děj knížek Diabolik a Diabolik - Krvavé impérium, to má... [více]

09. 01. 2019

Uzávěrka Hvězdy inkoustu se blíží!

Už jen necelý měsíc můžete posílat vaše soutěžní příspěvky do 3. ročníku literární soutěže... [více]

Aktuality

19. 11. 2018

#GivingBooksWeek podruhé

Rozdáváme knižní granty! Komu? To je na vás! [více]

17. 09. 2018

Ediční plán podzim 2018

Připravili jsme pro vás ediční plán na podzim 2018. Knih se nám opět urodila pěkná řádka.... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím