Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Okurková sezóna? Ve Fragmentu rozhodně ne!

Okurková sezóna? Ve Fragmentu rozhodně ne!

13. 08. 2018

Léto obvykle znamená prázdniny (školní, ale třeba i divadelní), okurkovou sezónu v médiích (jen se podívejte na dnešní zprávy) a sladké nicnedělání u vody nebo na zahrádce (té u domu i té u restauračního zařízení). Nás ve Fragmentu se ale nic z toho netýká. Spíš naopak – přes léto pilně pracujeme na knihách, které vám chceme nadělit pod stromeček, a navíc řešíme dotisky rozprodaných titulů, kterých také rozhodně není málo. Zajímá vás, na čem právě teď děláme?

 

Pro velký úspěch dotiskujeme třeba kompletní vydání Odkazu dračích jezdců, všechny tři díly Aley - dívky moře (a čtvrtý pilně chystáme na vydání v listopadu) nebo třeba zábavnou sérii Moje velká tlustá zombie ryba. Studenti se mohou těšit také na dotisky všech možných i nemožných Příprav na státní maturitu nebo Příprav na přijímací zkoušky, od matematiky až po zeměpis.

  

 

A co pro vás chystáme na podzimní vydání? Kromě zmiňované Aley je to třeba závěrečný díl DIMILY série, vtipný román pro dívky Láska je jen pro blázny. Jako jsem já., pokračování série Magnus Chase nebo úžasná publikace Naší republice je 100 let. Rozhodně se máte na co těšit! Chybí vám tu informace o pokračování vaší oblíbené série nebo byste rádi navrhli podle vás perfektní knížku, kterou bysme měli ve Fragmentu rozhodně vydat? Pak neváhejte a kontaktujte nás na našem facebooku nebo instagramu – rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a vyslechneme si případné návrhy a připomínky :)

Zprávy z redakce

12. 03. 2019

Závěr série Časodějové

Příští týden vychází závěrečný díl série Časodějové pod názvem Koruna času. Šestým dílem se celá... [více]

04. 03. 2019

150 let periodické tabulky prvků

Na počest 150. výročí publikace periodického zákona prohlásila OSN rok 2019 za Mezinárodní rok... [více]

Aktuality

13. 03. 2019

Ediční plán na leden-červen 2019

Young adult, krásné dětské knížky, pokračování oblíbených sérií, učebnice... [více]

19. 11. 2018

#GivingBooksWeek podruhé

Rozdáváme knižní granty! Komu? To je na vás! [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím