Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Okurková sezóna? Ve Fragmentu rozhodně ne!

Okurková sezóna? Ve Fragmentu rozhodně ne!

13. 08. 2018

Léto obvykle znamená prázdniny (školní, ale třeba i divadelní), okurkovou sezónu v médiích (jen se podívejte na dnešní zprávy) a sladké nicnedělání u vody nebo na zahrádce (té u domu i té u restauračního zařízení). Nás ve Fragmentu se ale nic z toho netýká. Spíš naopak – přes léto pilně pracujeme na knihách, které vám chceme nadělit pod stromeček, a navíc řešíme dotisky rozprodaných titulů, kterých také rozhodně není málo. Zajímá vás, na čem právě teď děláme?

 

Pro velký úspěch dotiskujeme třeba kompletní vydání Odkazu dračích jezdců, všechny tři díly Aley - dívky moře (a čtvrtý pilně chystáme na vydání v listopadu) nebo třeba zábavnou sérii Moje velká tlustá zombie ryba. Studenti se mohou těšit také na dotisky všech možných i nemožných Příprav na státní maturitu nebo Příprav na přijímací zkoušky, od matematiky až po zeměpis.

  

 

A co pro vás chystáme na podzimní vydání? Kromě zmiňované Aley je to třeba závěrečný díl DIMILY série, vtipný román pro dívky Láska je jen pro blázny. Jako jsem já., pokračování série Magnus Chase nebo úžasná publikace Naší republice je 100 let. Rozhodně se máte na co těšit! Chybí vám tu informace o pokračování vaší oblíbené série nebo byste rádi navrhli podle vás perfektní knížku, kterou bysme měli ve Fragmentu rozhodně vydat? Pak neváhejte a kontaktujte nás na našem facebooku nebo instagramu – rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a vyslechneme si případné návrhy a připomínky :)

Zprávy z redakce

15. 01. 2019

Uzdravovací robot do každé rodiny (redakce)

Galaktická společnost, ve které se odehrává děj knížek Diabolik a Diabolik - Krvavé impérium, to má... [více]

09. 01. 2019

Uzávěrka Hvězdy inkoustu se blíží!

Už jen necelý měsíc můžete posílat vaše soutěžní příspěvky do 3. ročníku literární soutěže... [více]

Aktuality

19. 11. 2018

#GivingBooksWeek podruhé

Rozdáváme knižní granty! Komu? To je na vás! [více]

17. 09. 2018

Ediční plán podzim 2018

Připravili jsme pro vás ediční plán na podzim 2018. Knih se nám opět urodila pěkná řádka.... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím