Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Knižní tipy pod stromeček

Knižní tipy pod stromeček

18. 12. 2018

Shánění dárků bývá občas pěkně stresující. Častokrát vůbec netušíte, co by vašim milým mohlo udělat radost. A když už náhodou tušíte, není to zrovna k sehnání nebo by vám balíček přišel až na Silvestra. S tempem dovážkových služeb vám nepomůžeme, ale rádi vám dáme pár knižních tipů, kterými ostatním určitě radost uděláte!

 

Pro mladší sourozence

Malé děti často rády čtou, ale umějí být pěkně vybíravé. Aby je příběh chytil, musí být zábavný, čtivý a ideálně se spoustou obrázků. To všechno splňují knihy z edice „pro děti“ – třeba Staré pověsti české. Holčičky milují poníky a jednorožce, mladší bráška zase ocení něco tvořivého a chlapského – například sestavování modelu draka. A všichni si určitě zamilují Jitřenku a Filípka.

        

 

Pro kamarády

Chcete k Vánocím potěšit svoji nejlepší kamarádku? V tom případě máte opravdu z čeho vybírat: od diářů pro kámošky přes příběhy o koních až po světově proslulé romantické série. Sháníte něco pro kamaráda nebo pro přítele? Co takhle super knížka o fotbale, dobrodružný Magnus Chase nebo třeba Časodějové?

          

 

Pro rodiče

I když se zaměřujeme hlavně na literaturu pro mládež, najdete u nás i řadu kousků pro dospělé čtenáře. Pro maminky, které mají rády romantiku, jsou jako dělané Dopisy, které nikdo nečetl. Tatínkové zase určitě ocení exkurzi do historie. Zajímavé tituly máme i pro milovníky vaření, filmů nebo cestování. A nezapomeňte ani na babičky a dědečky – ti určitě ocení naše Křížovky pro seniory, které se jim budou snadno číst.

          

 

Doufáme, že jsme vám s našimi tipy trochu ulehčili život, a přejeme klidné období (před)vánoční :)

Zprávy z redakce

15. 01. 2019

Uzdravovací robot do každé rodiny (redakce)

Galaktická společnost, ve které se odehrává děj knížek Diabolik a Diabolik - Krvavé impérium, to má... [více]

09. 01. 2019

Uzávěrka Hvězdy inkoustu se blíží!

Už jen necelý měsíc můžete posílat vaše soutěžní příspěvky do 3. ročníku literární soutěže... [více]

Aktuality

19. 11. 2018

#GivingBooksWeek podruhé

Rozdáváme knižní granty! Komu? To je na vás! [více]

17. 09. 2018

Ediční plán podzim 2018

Připravili jsme pro vás ediční plán na podzim 2018. Knih se nám opět urodila pěkná řádka.... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím