www.testak.cz
V nákupním košíku je zboží za

Časté dotazy


Neobdrželi jsme s katalogy objednávkové formuláře, pošlete mi je?

Objednávkové formuláře pro děti, pro školu a přehled pro spolupracovníky KKF nově najdete na http://www.fragment.cz/knizni-klub/materialy-ke-stazeni/objednavkove-formulare/ . Tyto formuláře již nebudeme automaticky zasílat spolu s katalogy. Obdržíte vždy jen informativní dopis. Formuláře si může spolupracovník KKF kdykoli vytisknout. V případě, že bude problém s vytištěním formulářů z jakéhokoli důvodu, na vyžádání jej rádi a ochotně zašleme. Stačí sdělit, zda poštou nebo e-mailem.

Kde najdu heslo pro e-shop?

Každému spolupracovníkovi KKF zasíláme vždy s aktuálními katalogy dopis s informacemi. Heslo pro objednávání přes e-shop je uvedené v tomto dopisu. Je-li problém s přihlášením, prosím, kontaktujte nás.

Kdy bude doručena objednávka knih?

Zásilka s objednávkou knih je zasílána cca 14 dní od obdržení objednávky. Není-li zásilka doručena, doporučujeme nás kontaktovat.
Ověříme, zda:
1) objednávka byla v pořádku doručena
2) zásilka nemá překážku v doručení

Jaká je dodací lhůta?

Dodací lhůta KKF je do 14 dnů od obdržení Vaší objednávky.

Platím poštovné při doobjednávce knihy?

Poštovné nehradíte v žádném případě. Veškeré knihy i materiály jsou zasílány zdarma. I když si objednáte jednu knihu, zašleme Vám ji zcela zdarma.

V zásilce jsem neobdržela bonus, ačkoliv jsem si ho objednala.

Nejprve prosím zkontrolujte, zda byl bonus – kniha zdarma dle bonusového programu – správně objednán. Bonusový program je uveden na formuláři hromadné objednávky, který najdete na www.fragment.cz/knizni-klub/materialy-ke-stazeni/objednavkove-formulare/, nebo na www.fragment.cz/knizni-klub/objednavky-kkf/bonusovy-program. Byl-li bonus správně objednán a neobdrželi jste jej, neváhejte nás kontaktovat na radova@fragment.cz, zumrova@fragment.cz, na telefonním čísle 241 004 021, 241 004 022, nebo na mobilním čísle 733 392 099.

Kolikrát mohu doobjednat knihy? 

Kolikrát budete potřebovat.:o)

V balíku mi chyběla kniha. Co mám dělat?

Opět doporučujeme: neváhejte nás kontaktovat na radova@fragment.cz, zumrova@fragment.cz, na telefonním čísle 241 004 021, 241 004 022, nebo na mobilním čísle 733 392 099.

Nepřehlédněte

kajinek 3d

Knižní chat Fragment 

Popovídejte si s ostatními čtenáři o vašich oblíbených knihách a autorech.

Zapojit se do diskuse


souteze

Nové soutěže o ceny 

Chcete se stát mistry v kuchyni?  Není to tak složité, stačí si s námi zasoutěžit o skvělou knihu Nože v kuchyni. Soutěž o filmové a knižní ceny Hunger Games za pár dní bude končit! Proto neváheje a pošlete nám své odpovědi co nejdříve.  

Soutěžit


katalog podzim 2014

Nový katalog

Prolistujte si náš katalog, stáhněte si jej do počítače nebo si nechte poslat poštou jeho luxusní tištěnou verzi.

Knižní nabídka Podzim 2014

Anketa
Partneři