www.testak.cz
V nákupním košíku je zboží za

Časté dotazy


Neobdrželi jsme s katalogy objednávkové formuláře, pošlete mi je?

Objednávkové formuláře pro děti, pro školu a přehled pro spolupracovníky KKF nově najdete na http://www.fragment.cz/knizni-klub/materialy-ke-stazeni/objednavkove-formulare/ . Tyto formuláře již nebudeme automaticky zasílat spolu s katalogy. Obdržíte vždy jen informativní dopis. Formuláře si může spolupracovník KKF kdykoli vytisknout. V případě, že bude problém s vytištěním formulářů z jakéhokoli důvodu, na vyžádání jej rádi a ochotně zašleme. Stačí sdělit, zda poštou nebo e-mailem.

Kde najdu heslo pro e-shop?

Každému spolupracovníkovi KKF zasíláme vždy s aktuálními katalogy dopis s informacemi. Heslo pro objednávání přes e-shop je uvedené v tomto dopisu. Je-li problém s přihlášením, prosím, kontaktujte nás.

Kdy bude doručena objednávka knih?

Zásilka s objednávkou knih je zasílána cca 14 dní od obdržení objednávky. Není-li zásilka doručena, doporučujeme nás kontaktovat.
Ověříme, zda:
1) objednávka byla v pořádku doručena
2) zásilka nemá překážku v doručení

Jaká je dodací lhůta?

Dodací lhůta KKF je do 14 dnů od obdržení Vaší objednávky.

Platím poštovné při doobjednávce knihy?

Poštovné nehradíte v žádném případě. Veškeré knihy i materiály jsou zasílány zdarma. I když si objednáte jednu knihu, zašleme Vám ji zcela zdarma.

V zásilce jsem neobdržela bonus, ačkoliv jsem si ho objednala.

Nejprve prosím zkontrolujte, zda byl bonus – kniha zdarma dle bonusového programu – správně objednán. Bonusový program je uveden na formuláři hromadné objednávky, který najdete na www.fragment.cz/knizni-klub/materialy-ke-stazeni/objednavkove-formulare/, nebo na www.fragment.cz/knizni-klub/objednavky-kkf/bonusovy-program. Byl-li bonus správně objednán a neobdrželi jste jej, neváhejte nás kontaktovat na radova@fragment.cz, zumrova@fragment.cz, na telefonním čísle 241 004 021, 241 004 022, nebo na mobilním čísle 733 392 099.

Kolikrát mohu doobjednat knihy? 

Kolikrát budete potřebovat.:o)

V balíku mi chyběla kniha. Co mám dělat?

Opět doporučujeme: neváhejte nás kontaktovat na radova@fragment.cz, zumrova@fragment.cz, na telefonním čísle 241 004 021, 241 004 022, nebo na mobilním čísle 733 392 099.

Nepřehlédněte

Objednávejte vánoční dárky s předstihem! 

Vánoce 2014

V případě objednání knih jako vánočních dárků, doporučujeme zákazníkům, aby si objednávky vytvořili s dostatečným předstihem, aby své dárečky dostali včas.

Objednávky zadané v období od 23. 12. 2014 od 13 hodin do 5. 1. 2015 budou z důvodu inventury zpracované po tomto datu. Od 24. 12. 2014 do 5. 1. 2015 bude uzavřena vzorková prodejna pro osobní odběry.

Přejeme krásné Vánoce a těšíme se na vás v roce 2015!

Knižní chat Fragment 

Popovídejte si s ostatními čtenáři o vašich oblíbených knihách a autorech.

Zapojit se do diskuse »


souteze

Nové soutěže o ceny 

Kdy a kde proběhl křest knihy Najít světlo ve tmě? Zašlete nám odpověď a vyhrajte ji! Více o soutěži »

Víte, kolik titulů e-knih už má Michaela Burdová? Odpovězte a získejte její knihu Volání sirény. Více o soutěži »

Soutěžit »


katalog podzim 2014

Aktuální katalog

Prolistujte si náš katalog, stáhněte si jej do počítače nebo si nechte poslat poštou jeho luxusní tištěnou verzi.

Knižní nabídka Podzim 2014 »

Anketa
Partneři