www.testak.cz
V nákupním košíku je zboží za

Svět draků ožije 5. května v Luxoru

Již tuto sobotu se všichni netrpěliví čtenáři dočkají plánované autogramiády autora Odkazu Dračích jezdců Christophera Paoliniho. Mimo veřejnou autogramiádu mohou autora zahlédnout v pátek 4. května v ranním vysílání České televize. Nakladatelství Fragment připravilo před příjezdem autora pro všechny fanoušky překvapení – nyní si můžete pořídit originální triko s obrázkem draka!

paolini2011Příjezd Christophera Paoliniho se blíží, a s tím také netrpělivě očekávaná autogramiáda v pražském Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. V sobotu 5. května bude od 16:00 hodin podepisovat své knihy autor, který stvořil bájný svět Eragona a jeho dračice Safiry. V pátek 4. května navštíví Christopher Paolini natáčení pořadu Studio 6. Na obrazovce ho budou moci čtenáři zahlédnout krátce před osmou hodinou a těšit se mohou na rozhovor o psaní, dracích a nových knihách.

V pátek 4. května odpoledne se Christopher Paolini zúčastní natáčení oblíbeného pořadu Na Plovárně s Markem Ebenem. O zařazení tohoto pořadu do vysílání budeme informovat na stránkách www.eragon.cz

Pro zpříjemnění čekání na autogramiádu připravilo Nakladatelství Fragment pro všechny milovníky draků speciální kolekci triček s motivem ze čtvrtého dílu Inheritance – více informací na www.fragment.cz

Jako naprostou novinku připravilo u příležitosti návštěvy Christophera Paoliniho Nakladatelství Fragment ve spolupráci s Audiotéka.cz audioknihu Eragon. Svůj hlas příběhu propůjčil oblíbený český herec a dabér Martin Stránský. Audiokniha Eragon bude k zakoupení pouze na www.audioteka.cz od 4. května.

  

Odkaz Dračích jezdců

eragon_s100     eldest_s100_02     brisingr_s100     inheritance_s100

Nepřehlédněte

Objednávejte vánoční dárky s předstihem! 

Vánoce 2014

V případě objednání knih jako vánočních dárků, doporučujeme zákazníkům, aby si objednávky vytvořili s dostatečným předstihem, aby své dárečky dostali včas.

Objednávky zadané v období od 23. 12. 2014 od 13 hodin do 5. 1. 2015 budou z důvodu inventury zpracované po tomto datu. Od 24. 12. 2014 do 5. 1. 2015 bude uzavřena vzorková prodejna pro osobní odběry.

Přejeme krásné Vánoce a těšíme se na vás v roce 2015!

Knižní chat Fragment 

Popovídejte si s ostatními čtenáři o vašich oblíbených knihách a autorech.

Zapojit se do diskuse »


souteze

Nové soutěže o ceny 

Kdy a kde proběhl křest knihy Najít světlo ve tmě? Zašlete nám odpověď a vyhrajte ji! Více o soutěži »

Víte, kolik titulů e-knih už má Michaela Burdová? Odpovězte a získejte její knihu Volání sirény. Více o soutěži »

Soutěžit »


katalog podzim 2014

Aktuální katalog

Prolistujte si náš katalog, stáhněte si jej do počítače nebo si nechte poslat poštou jeho luxusní tištěnou verzi.

Knižní nabídka Podzim 2014 »

Anketa
Partneři