www.testak.cz
V nákupním košíku je zboží za

Svět draků ožije 5. května v Luxoru

Již tuto sobotu se všichni netrpěliví čtenáři dočkají plánované autogramiády autora Odkazu Dračích jezdců Christophera Paoliniho. Mimo veřejnou autogramiádu mohou autora zahlédnout v pátek 4. května v ranním vysílání České televize. Nakladatelství Fragment připravilo před příjezdem autora pro všechny fanoušky překvapení – nyní si můžete pořídit originální triko s obrázkem draka!

paolini2011Příjezd Christophera Paoliniho se blíží, a s tím také netrpělivě očekávaná autogramiáda v pražském Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. V sobotu 5. května bude od 16:00 hodin podepisovat své knihy autor, který stvořil bájný svět Eragona a jeho dračice Safiry. V pátek 4. května navštíví Christopher Paolini natáčení pořadu Studio 6. Na obrazovce ho budou moci čtenáři zahlédnout krátce před osmou hodinou a těšit se mohou na rozhovor o psaní, dracích a nových knihách.

V pátek 4. května odpoledne se Christopher Paolini zúčastní natáčení oblíbeného pořadu Na Plovárně s Markem Ebenem. O zařazení tohoto pořadu do vysílání budeme informovat na stránkách www.eragon.cz

Pro zpříjemnění čekání na autogramiádu připravilo Nakladatelství Fragment pro všechny milovníky draků speciální kolekci triček s motivem ze čtvrtého dílu Inheritance – více informací na www.fragment.cz

Jako naprostou novinku připravilo u příležitosti návštěvy Christophera Paoliniho Nakladatelství Fragment ve spolupráci s Audiotéka.cz audioknihu Eragon. Svůj hlas příběhu propůjčil oblíbený český herec a dabér Martin Stránský. Audiokniha Eragon bude k zakoupení pouze na www.audioteka.cz od 4. května.

  

Odkaz Dračích jezdců

eragon_s100     eldest_s100_02     brisingr_s100     inheritance_s100

Nepřehlédněte

kajinek 3d

Knižní chat Fragment 

Popovídejte si s ostatními čtenáři o vašich oblíbených knihách a autorech.

Zapojit se do diskuse


souteze

Nové soutěže o ceny 

Chcete se stát mistry v kuchyni?  Není to tak složité, stačí si s námi zasoutěžit o skvělou knihu Nože v kuchyni. Soutěž o filmové a knižní ceny Hunger Games za pár dní bude končit! Proto neváheje a pošlete nám své odpovědi co nejdříve.  

Soutěžit


katalog podzim 2014

Nový katalog

Prolistujte si náš katalog, stáhněte si jej do počítače nebo si nechte poslat poštou jeho luxusní tištěnou verzi.

Knižní nabídka Podzim 2014

Anketa
Partneři