www.testak.cz

Aktuality

Fotografie ze křtu knihy Rudy z Ostravy - SELEBRYTA !!!

V pondělí 4. listopadu se konal slavnostní křest nové knihy SELEBRYTA !!! Kromě autorů (Ruda z Ostravy a Bruno Ligocki) novinku pokřtil i komik Miloš Knor a redaktorka VIP titulů Romana Homonická. Podívejte se do bohaté fotogalerie.

Stačí okamžik a váš život bude vzhůru nohama!

Příští týden uvede Nakladatelství Fragment na knižní trh v pořadí již třetí knihu české autorky Kateřiny Petrusové. Děj titulu S hlavou v oblacích (pejru), jehož jádrem je jedna opravdu nečekaná náhoda, se odehrává v Čechách a dle slov autorky ho nejlépe vystihují tři slova: romantika, zábava a nedorozumění. Vyprávění z perspektivy hlavní hrdinky je okořeněno vtipnými situacemi, dobře známým prostředím a v neposlední řadě reálnými postavami. Titul S hlavou v oblacích (pejru) vychází již 4. listopadu!

Ruda z Ostravy vydává další trhák roku – „dvojku“ s názvem Selebryta !!!

Právě dnes se na pultech knihkupců objeví dlouho očekávaná novinka od Rudy z Ostravy. Neuvěřitelná kniha o stejně neuvěřitelném Rudovi z Ostravy BESCELER !!!, která vyšla přesně před dvěma roky a která získala ocenění jako nejúspěšnější novinka roku 2012, se dočkala pokračování. Zatímco v prvotině Ruda popsal svůj životní příběh od dětství do dospělosti, v knize s názvem SELEBRYTA !!! se zaměřuje na období, kdy se stal opravdovou celebritou a postupně pronikl do zákulisí českého showbyznysu. Titul Ruda z Ostravy – SELEBRYTA !!! je od dnešního dne v prodeji!

Fotografie ze křtu knihy Zdeňka Svěráka Po strništi bos

Ve středu 16. října praskal Palác knih Luxor na Václavském náměstí ve švech. Konal se zde totiž křest nové knihy Zdeňka Svěráka Po strništi bos. Podívejte se do naší fotogalerie.

Fotografie z autogramiády Václava Klause

V pondělí 14. října se v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí konala autogramiáda Václava Klause u příležitosti vydání nové knihy Česká republika na rozcestí. Podívejte se na obrazovou repertoáž.

Zdeněk Svěrák představil svoji novou knihu v České televizi

Ve víkendovém vydání pořadu Studio 6 v České televizi představil Zdeněk Svěrák svoji novou knihu Po strništi bos. Z rozhovoru se dozvíte, kde hledal inspiraci, nebo co o ní říkal jeho syn. Podívejte se na záznam v archivu iVysílání.

Vychází nová kniha Zdeňka Svěráka s názvem PO STRNIŠTI BOS

Již v pondělí se na pultech knihkupců objeví jedna nejočekávanějších podzimních novinek - titul Zdeněk Svěrák - Po strništi bos. Po Vratných lahvích, Povídkách a Nových povídkách se jedná již o čtvrtý titul Zdeňka Svěráka, který vyjde v Nakladatelství Fragment pro dospělé čtenáře. K napsání vyprávění z pohledu sedmiletého chlapce inspirovaly autora jeho vlastní vzpomínky na dětství. „Jsem to já a nejsem to já,“ říká o knize Zdeněk Svěrák. Titul Po strništi bos vychází již v pondělí 14. října!

Politicko-společenské a ekonomické problémy současné České republiky v nové knize kolektivu autorů v čele s Václavem Klausem. Příčiny – vyhodnocení – řešení.

Na pultech knihkupců se dnes objevil nový titul, který připravilo Nakladatelství Fragment ve spolupráci s Institutem Václava Klause. Kniha Česká republika na rozcestí – Čas rozhodnutí je dílem kolektivu devíti autorů, kteří přinášejí pohled na aktuální politicko-společenské a ekonomické problémy současné České republiky. Analyzují příčiny, vyhodnocují dopady a přicházejí s možnými návrhy řešení. Kniha si klade za cíl nejen hledat východiska, ale předložit konkrétní náměty a doporučení.

Odhalte fascinující příběh draků!

Právě dnes vyšel v Nakladatelství Fragment první díl nové fantasy série Serafína od americké spisovatelky Rachel Hartman. První díl edice s názvem Serafína – Příběh draků se v zahraničí setkal s nadšenou odezvou nejen od čtenářů, ale také od známých autorů žánru fantasy v čele s Christopherem Paolinim, autorem světového bestselleru Eragon: „Jedna z nejlepších fantasy o dracích, jakou jsem kdy četl.“ Během jediného roku byla práva na vydání prodána do 16 zemí! Titul Serafína – Příběh draků je od dnešního dne na pultech knihkupců.

Moderní metody učení pro děti s lehkou mozkovou dysfunkcí pomohou vyřešit problémy pětiny žáčků

Specifické poruchy učení zpravidla odhalí až nástup do školy. Počet žáků, kteří se potýkají s problémy při čtení a psaní, odhadují učitelé až na 20 procent. Ačkoli dyslexie a dysgrafie nijak nesouvisejí s inteligencí, hned v první třídě dítěti působí zásadní problémy s výukou i vlastní psychikou. Včasná diagnostika odborníků z pedagogicko-psychologické poradny a správný přístup rodičů k domácímu učení ušetří takovým dětem hromadu trápení a pocitů méněcennosti.
Strana 3/30     1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >>
Nepřehlédněte

kajinek 3d

Knižní chat Fragment 

Popovídejte si s ostatními čtenáři o vašich oblíbených knihách a autorech. 

Zapojit se do diskuse

knihy bez dph banner

souteze

Nové soutěže o ceny 

Zúčastněte se některé z našich soutěží. Vyhrajte knihu Jiří Kajínek: Můj život bez mříží.

Soutěžit


katalog jaro 2014

Aktuální katalog

Prolistujte si náš katalog, stáhněte si jej do počítače nebo si nechte poslat poštou jeho luxusní tištěnou verzi.

Ediční plán Jaro 2014

Anketa
PartneřiNavštivte také