www.testak.cz

Aktuality

Fragment našel talentované sci-fi a fantasy autory. Zvítězila originalita a vtip.

Pátý ročník veřejné literární soutěže Hledá se autor bestselleru zná svých pět vítězů. Absolutní prvenství získala povídka Seance 41leté Lucie Hlavinkové, která zaujala jak odbornou porotu, tak čtenáře z řad veřejnosti. Dále zaujala díla Novej job, Až se rozprší, Květy Étailinu a Zrcadlo osudu dosud neobjevených talentů ve věku od 22 do 56 let. Společnou e-knihu neotřelých fantasy a sci-fi příběhů vydá Nakladatelství Fragment už v květnu! Výtěžek z prodeje poputuje na konto Centra Paraple.

Každý může být porotcem literární soutěže a najít svého autora bestselleru

Výsledky soutěže Hledá se autor bestselleru nyní závisejí i na čtenářích. Z 207 došlých povídek na téma „Od Harryho Pottera k Eragonovi, sci-fi a fantasy příběhy“ vybralo Nakladatelství Fragment finálovou patnáctku, kterou odtajní 13. 3. v pravé poledne na www.hledaseautor.cz. O konečném pořadí povídek rozhodne veřejné hlasování společně s odborným hodnocením kulturních expertů. Každý čtenář má k dispozici pět hlasů pro pět příběhů.

Po Upířích denících je na čase rozehrát Zakázanou hru

Autorka L. J. Smith je velmi dobře známá díky bestsellerové sérii Upíří deníky, jejíž celkové prodeje v českém překladu činí bezmála 200 000 výtisků! Nyní se českým fanouškům představí další napínavá a tajemná edice této autorky s názvem Zakázaná hra. L. J. Smith se nechala inspirovat mimo jiné mytologií z různých koutů světa – severskou, germánskou a klasickou řeckou.

Objevte svět Spirit Animals a staňte se jeho součástí!

Tento týden vychází první díl unikátní série Spirit Animals. Fantasy edice vyniká nejen tím, že se jedná o další z řady bestsellerových multi-platforem z dílny nakladatelství Scholastic, ale také skutečností, že každý z dílů napsal jiný autor. I přesto se podařilo stvořit provázaný fantasy svět, ve kterém nechybí napětí, dobrodružství a mystično. V úvodní knize se začíná vyprávět příběh čtyř hrdinů, kteří brzy pochopí, že přivolání spirituálního zvířete již není jen jejich zkouškou, ale může ovlivnit osud celého světa… Titul Spirit Animals – Zrození hrdinů vydává Nakladatelství Fragment.

Talentovaná autorka MICHAELA BURDOVÁ vydává jedenáctou knihu

Právě dnes vychází titul s názvem Volání sirény - Pomsta, který uzavírá již čtvrtou fantasy sérii od Michaely Burdové. Mladá talentovaná autorka knih pro děti a mládež, která loni na podzim oslavila 25. narozeniny, má na svém „kontě“ již jedenáct knih. První knihu z edice Poselství jednorožců uvedla ve svých 19 letech a od té doby přesáhly prodeje jejích knih 35 000 výtisků! Čtvrtá série Volání sirény se uzavře titulem Pomsta, který vychází dnes v Nakladatelství Fragment.

Nejznámější příběh všech dob pro malé i velké čtenáře!

„Není pohádka jako pohádka.“ Tento popis vystihuje velmi dobře snad nejznámější dílo moderní literatury od francouzského spisovatele, publicisty a pilota Antoina de Saint-Exupéryho. Vyprávění, které poprvé vyšlo v roce 1943, se dočkalo četných vydání a bylo přeloženo do mnoha jazyků. Nyní vychází titul Malý princ v novém vydání po 55 letech s kouzelnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové v Nakladatelství Fragment!

Populární soutěž Hledá se autor bestselleru je otevřena i blogerům! Od Nového roku už dorazilo 10 povídek

Nakladatelství Fragment vyhlásilo pátý ročník veřejné literární soutěže Hledá se autor bestselleru. Zúčastnit se může každý psavec starší 15 let, který zatím knižně nepublikoval u žádného nakladatele. Povídky na téma „Od Harryho Pottera k Eragonovi, sci-fi a fantasy příběhy“, které odpovídají rozsahu 10 až 25 normostran, přijímá Fragment on-line na stránkách soutěže do půlnoci 28. února 2015. Od Nového roku už dorazilo 10 soutěžních příspěvků!

Speciální sváteční nabídka Google Play – pořiďte si oblíbené série za bezkonkurenční ceny!

Praha, 23. prosince 2014 – Ve spolupráci s Google Play jsme připravili speciální sváteční nabídku. Nyní si milovníci fantasy příběhů mohou pořídit oblíbené série Křišťály moci a Krásní mrtví za bezkonkurenční ceny. První díl vždy jen za 1 Kč!

Speciální sváteční nabídka Google Play – pořiďte si oblíbené série za bezkonkurenční ceny!

CHTĚLI JSME VÍC NEŽ SUPERMARKETY - nová kniha Václava Klause vydaná k 25. výročí 17. listopadu

Letos uběhne 25 let od začátku sametové revoluce. Ve spolupráci Nakladatelství Fragment a Institutu Václava Klause vznikl titul s názvem Chtěli jsme víc než supermarkety, jejímž autorem je exprezident České republiky Václav Klaus. Kniha, ve které se autor zamýšlí nad uplynulými dvaceti pěti lety, nad vizemi, přáními a předsevzetími, které stály na počátku, až po současnost, která se od původních představ liší. Kniha Chtěli jsme víc než supermarkety vychází již 10. listopadu.

Nahlédněte do kuchyně svých oblíbených hvězd ze seriálu ULICE!

Nejen pro fanoušky seriálu Ulice, ale také pro milovníky dobrého jídla vyjde již příští týden kuchařská kniha plná tipů na přípravu báječných obědů, večeří či dezertů. V kuchařce, která vznikla ve spolupráci Nakladatelství Fragment a skupiny Nova, představí své oblíbené recepty známé seriálové postavy. Vyzkoušené recepty, na kterých si v seriálu pochutnali nejen zákazníci pekařství a místní hospody u Henryho, ale např. také členové rodiny Hejlových, si připravíte snadno doma. Novinka ULICE vaří s vámi vyjde již 5. listopadu!
Strana 1/34     1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >>
Nepřehlédněte

souteze

Nové soutěže o ceny 

Soutěžte s námi o knihu Podezřelý šprtOdpovězte na pár otázek a vyhrajte! 
Soutěžit »


Knižní chat Fragment 

Popovídejte si s ostatními čtenáři o vašich oblíbených knihách a autorech.

Zapojit se do diskuse »


Nový katalog

katalog jaro 2015

Prolistujte si náš nový jarní katalog, stáhněte si jej do počítače nebo si nechte poslat poštou jeho luxusní tištěnou verzi. 

Knižní nabídka Jaro 2015 »

Anketa
Partneři